У Мінську проголосили створення Апостольської Адміністратури для греко-католиків Білорусі

У Мінську проголосили створення Апостольської Адміністратури для греко-католиків Білорусі - фото 1
У суботу, 15 липня, у Мінську, у храмі душпастирського центру Святого Праведного Йосифа проголосили створення Апостольської Адміністратури для греко-католиків Білорусі.

Про це повідомляє catholic.by.

У присутності Апостольського нунція в Білорусі Архиєпископа Анте Йозича було зачитано Декрет Дикастерії для Східних Церков від 30 березня, який сповіщає про заснування декретом Римського Архиєрея Папи Франциска Апостольської Адміністратури для вірних Католицької Церкви візантійського обряду та призначення Всечесного архимандрита Сергія Гаєка МІС Апостольським адміністратором цієї Апостольської Адміністратури.

Згідно з вимогами канонів 189 §1, 2 та 313 Кодексу Канонів Східних Церков, Апостольський Адміністратор архимандрит Сергій Гаєк канонічно обійняв посаду Ординарія Апостольської Адміністратури.

У спільній молитві з цієї нагоди взяли участь Голова Конференції Католицьких єпископів у Білорусі єпископ Вітебський Олег Буткевич, митрополит Мінсько-Могилянський архиєпископ Юсоф Станевський та інші представники Римо-Католицького єпископату в Білорусі.

Зібрані на молитві віряни разом з єрархами молилися за Папу Франциска, за Церкву, за мир і єдність у країні та в цілому світі, за всіх людей доброї волі.