Випадок стався у понеділок, 15 вересня, у селі Липча на Закарпатті. Тут на території жіночого монастиря Різдва Богородиці УПЦ МП виявили покинуте немовля. Його невідомі залишили посеред каплички.
Про це Львівському порталу повідомили в Закарпатському обласному центрі екстреної медичної допомоги.
На місце негайно викликали «швидку», адже в малюка не була перев’язана пуповина.
«Робочі, що працювали біля храму, почули дитячий плач. У капличці біля ікони вони знайшли новонародженого хлопчика – сповитого, ще з підсохлою, але не перев’язаною пуповиною. За попередніми оцінками, дитині близько двох днів. Хлопчик життєрадісний, голосистий і, на щастя, здоровий», – йдеться у повідомленні.
Бригада швидкої допомоги доставила немовля до Хустської лікарні, де його вже чекали педіатр та неонатолог. Наразі дитина перебуває під наглядом лікарів.
У поліції Закарпатської області встановили особу матері хлопчика і з’ясовують всі обставини інциденту.
Додамо, що жіночий монастир Різдва Богородиці у селі Липча Закарпатської області заснували у 1924 році, нині він підпорядкований Українській Православній Церкві Московського Патріархату.