У монастирі УПЦ МП на Житомирщині спалах коронавірусу

 Свято-Георгіївський монастир - фото 1
Свято-Георгіївський монастир
В селищі Городниця Житомирської області в Свято-Георгіївському монастирі виявили спалах коронавірусної інфекції. Відтак, чоловічий монастир перебуває на самоізоляції.

Джерело: ТСН

"У зв’язку з різким погіршенням локальної епідемічної ситуації на території Городницького Свято-Георгіївського монастиря, рішенням комісії визнано територію Городницького монастиря «сімейним вогнищем» спалаху та розповсюдження коронавірусної інфекції. Визначено, що надзвичайна ситуація — об’єктового рівня", – повідомили в Новоград-Волинській РДА.

У монастирі заборонили проводити будь-які масові заходи, а для його мешканців запровадили режим самоізоляції, оскільки вони контактували з хворим. Наставникам монастиря рекомендовано обмежити доступ на територію будівлі.

Між тим, чиновники тимчасово заборонили торгівлю на місцевому ринку та проведення будь-яких масових заходів на території громади.

У середу, 15 липня, в Україні знову зросла кількість інфікованих коронавірусом - за добу виявили 836 нових випадків. Найбільше хворих продовжують фіксувати Львівська область та Київ. Від початку пандемії інфікувалися вже 55 607 українців.