Created with Sketch.

У Нідерландах скасовано закон про богохульство

30.11.2012, 09:20

Парламент Нідерландів анулював закон, який розглядав богохульство як кримінальний злочин. Більшість парламентаріїв погодилася з тим, що країні не потрібний закон, який не застосовувався понад півстоліття.

Парламент Нідерландів анулював закон, який розглядав богохульство як кримінальний злочин. Більшість парламентаріїв погодилася з тим, що країні не потрібний закон, який не застосовувався понад півстоліття, повідомляє Бі-бі-сі.

Минулого року правий політик Геєрт Вілдерс переміг у судовому процесі, коли суддя вирішив, що він може критикувати іслам навіть у тому разі, якщо його коментарі ображають почуття мусульман. Водночас, згідно із законодавством країни, у Нідерландах заборонено ображати поліцейських і королеву.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28