Created with Sketch.

У Нікополі росіяни вже втретє влучили в храм

19 лютого, 09:45

Росія продовжує геноцид мирного населення наших міст, артилерією було пошкоджене вже втретє приміщення церкви.

Про це повідомляє пастор церкви "Пробудження" в м. Нікополь Павло Антоник.

Останній приліт по будівлі був 16 лютого.

"Велика подяка надзвичайним братам і сестрам за підтримку та працю. Стільки винесли сміття, привозили будівельні матеріали, нарізали, встановлювали двері, закривали вибиті пройоми, щоб зробити якийсь тимчасовий затишок. Віримо, тримаємося, молимося, рухаємося далі", — написав пастор.

Читайте також
Суспільство Прикордонники показали зруйноване росіянами Водянське з православною церквою на Донеччині
Сьогодні, 09:19
Суспільство У Куп’янську росіяни зруйнували дзвіницю кафедрального собору УПЦ МП
19 лютого, 12:37
Суспільство Росіяни знову атакували кафедральний собор УПЦ МП у Херсоні
19 лютого, 09:45
Суспільство Вибухова хвиля пошкодила вікна храму УПЦ МП - найдавнішої споруди Тростянця
19 лютого, 11:12