Росія продовжує геноцид мирного населення наших міст, артилерією було пошкоджене вже втретє приміщення церкви.
Про це повідомляє пастор церкви "Пробудження" в м. Нікополь Павло Антоник.
Останній приліт по будівлі був 16 лютого.
"Велика подяка надзвичайним братам і сестрам за підтримку та працю. Стільки винесли сміття, привозили будівельні матеріали, нарізали, встановлювали двері, закривали вибиті пройоми, щоб зробити якийсь тимчасовий затишок. Віримо, тримаємося, молимося, рухаємося далі", — написав пастор.