• Головна
  • Новини
  • У Ніжині на подвір’ї римо-католицького храму вчинено акт вандалізму...

У Ніжині на подвір’ї римо-католицького храму вчинено акт вандалізму

11.11.2014, 12:20
У Ніжині на подвір’ї римо-католицького храму вчинено акт вандалізму - фото 1
Священик викликав міліцію.

Ніжин.jpgНастоятель римо-католицької церкви апостолів Петра і Павла о. Юрій повідомив про зруйнований церковний паркан та розбите скло на дошці оголошень. Цей випадок не перший. Священику й раніше вже доводилось ремонтувати дерев’яну загорожу. Проте, цього разу шкоди було завдано більше. Священик викликав міліцію.

“Найбільша біда в тому, що ремонтую я його вже не перший раз. Скло на дошці оголошень б’ють вже вп’яте. Мабуть, комусь не подобався розклад служб Божих. А паркан мені доводиться принаймні раз у місяць підремонтовувати. Цього разу повалена велика частина паркану. Розбито так званий шлагбаум”, — розповів о. Юрій.

“Кілька разів, коли я ловив на гарячому людей, які шкодили церкві, ті часто признавалися, що шкодять через те, що це не є їхня церква. Я так розумію, що власне ці слова є підставою вважати такі дії скоєнням злочину на  релігійному підґрунті. Хтось їх вчить, що є якась не їхня церква. І це є підставою, щоб шкодити нам. Хотілося б нагадати всім конфесіям, і щоб пастори всіх конфесій роз’яснили своїм прихожанам що таке Католицька Церква. І нехай пригадають для молоді і батьків, що Христос учив нас не тільки любити своїх ближніх, але ще й любити своїх ворогів. Просто про це треба пам'ятати, бо це є засадами моралі — любити навіть ворогів, якщо ж уже нас вважають ворогами”, — розповів настоятель церкви. Про це повідомляє Католицький оглядач.