Created with Sketch.

У Норвегії затримали підлітка, симпатика "Ісламської держави", за підозрою в підготовці теракту

06.02.2021, 17:34

Норвезька поліційна служба безпеки PST повідомила про затримання 16-річного хлопця, підозрюваного у підготовці теракту.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Associated Press.

Згідно з повідомленням, хлопця затримали у четвер 4 лютого в Осло. Керівник відомства зазначив, що затриманий - громадянин Сирії, але не уточнив, у якій країні планувався теракт і коли.

Вже 5 лютого підозрюваний постане перед судом в Осло для рішення про запобіжний захід. Слухання відбудуться за закритими дверима.

Видання VG з посиланням на свої джерела повідомило, що хлопець симпатизував "Ісламській державі". До Норвегії він приїхав за програмою об’єднання родин.

На відміну від Франції, у Норвегії найвідоміші теракти були пов’язані з праворадикалами, у тому числі теракт Андерса Брейвіка у 2011 році, від рук якого загинули 77 людей. 2019 року було вчинено ще один напад на мечеть в Осло.

Обидва відбувають тюремні терміни - 21 рік позбавлення волі.

Читайте також
Світові Прем’єр-міністром Великої Британії вперше став католик
Сьогодні, 16:08
Світові Мир - це дар. Ватикан видав чергову книгу Папи Лева XIV
Сьогодні, 13:37
Світові В Естонії виставка знімків Патріарха Кирила спровокувала скандал
Сьогодні, 10:02
Світові Латинський Патріарх освятив храм у Єрусалимі
Вчора, 13:01