Created with Sketch.

У нову Держдуму РФ пройдуть лише ті, хто "правильно" відповість на питання: «Бог є?»; «Чий Крим?»

25.01.2021, 13:50
Константин Малофєєв
Джерело фото: Андрей Гордеев / ТАСС

«Православний олігарх», лідер організації «Царьград» і власник однойменного відеоканалу Константін Малофєєв опублікував у своєму телеграм-каналі питання, за допомогою яких його соратники планують здійснювати функції «народних контролерів» під час виборчої кампанії до Держдуми РФ VIII скликання.

Про це повідомляє портал «Credo.Press».

За словами Малофєєва, робота його «народних контролерів» потрібна для того, щоб виявити кандидатів, які «поділяють наші традиційні православні російські цінності».

Зазначені особи будуть задавати кандидатам в депутати під час їх зустрічей з виборцями питання «Бог є?»; «Чий Крим?» й інші подібні. Малофєєв впевнений, що «радикали — від комуністів до лібералів» однозначно відповісти на такі питання не зможуть.

У разі, якщо не будуть призначені дострокові вибори, голосування має відбутися 19 вересня, а виборча кампанія повинна стартувати не пізніше 21 червня.

На початковій стадії російсько-української війни у 2014 році Константін Малофєєв надавав матеріальну підтримку формуванням «ДНР» і «ЛНР», визнаним в Україні терористичними організаціями. На бізнесмена поширюється режим міжнародних санкцій, пов’язаних з анексією Криму.

Читайте також
Світові У Білорусі з молотка продали три ікони екс-політв'язня ксьондза
Сьогодні, 10:26
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Світові Очільник Білоруської ПЦ нагородив орденом протодиякона, який воював проти України
Вчора, 10:40