У Пітсбурзькій митрополії візантійського обряду в США нові призначення

24 січня, 12:49
Католики
Владика Мілан Лах і Папа Франциск  - фото 1
Владика Мілан Лах і Папа Франциск
Папа Франциск перевів на служіння до Словаччини дотеперішнього Єпарха Пармської греко-католицької єпархії, що входить до Пітсбурзької Митрополії візантійського обряду, і призначив Апостольського Адміністратора у цій митрополії.

За повідомленням Радіо Ватикану, у понеділок, 23 січня 2023 р. Папа Франциск призначив дотеперішнього єпарха Пармської греко-католицької єпархії у США владику Мілана Лаха, ТІ, єпископом-помічником Братиславської греко-католицької єпархії в Словаччині.

Водночас, Апостольським Адміністратором вакантного осідку Пармської греко-католицької єпархії у США Святіший Отець призначив владику Курта Барнетта, єпарха Пассаїка. Крім того, єпископ Курт призначений також Апостольським Адміністратором вакантного осідку Єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Феніксі, США.

Пармська, Фенікська та Пассаїкська єпархії входять до Пітсбурзької Митрополії візантійського обряду в США, що об’єднує вірних, які належать до мукачівської греко-католицької традиції, започаткованої Ужгородською Унією 1646 року.