• Головна
  • Новини
  • У Північній Ірландії відбулись сутички між протестантами та поліцією...

У Північній Ірландії відбулись сутички між протестантами та поліцією

13.07.2011, 11:42
У Північній Ірландії відбулись сутички між протестантами та поліцією - фото 1
Традиційний парад протестантів, який в Північній Ірландії відбувається щороку 12 липня на честь битви на річці Бойн, розпочався у Белфасті із заворушень та сутичок з поліцією.

Белфаст.jpgТрадиційний парад протестантів, який в Північній Ірландії відбувається щороку 12 липня на честь битви на річці Бойн, розпочався у Белфасті із заворушень та сутичок з поліцією, повідомляє 24 канал.

Близько десятка стражів порядку отримали поранення, спробувавши завадити демонстрантами палити багаття. Оранжисти кидали у поліцію цеглою та пляшками із запалювальною сумішшю. У кількох районах Белфаста відбулись бійки на релігійному ґрунті: католики зіткнулись з оранжистами. Озброєні протестанти захопили автобус, намагаючись прорватись через поліцейське оточення. План, проте, не вдався: транспортний засіб перекинувся і загорівся.

Інформації про кількість постраждалих серед цивільного населення поки немає. Подібні заворушення у Белфасті - не рідкість. Сутички між католиками та протестантами у місті почастішали протягом кількох останніх тижнів.