Created with Sketch.

У Польщі з’явилася нова парафія УГКЦ

18.11.2022, 10:40

У неділю, 13 листопада, в Битомі (Польща) офіційно створили парафію УГКЦ. Того дня до греко-католицької громади завітав владика Вроцлавсько-Кошалінський Володимир Ющак та очолив Божественну Літургію. На богослужінні було понад 100 осіб.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту інформації УГКЦ.

Владика Володимир зазначив, що на прохання очільника громади о. Тараса Яворського вирішив офіційно утворити в Битомі греко-католицьку парафію під покровом святого великомученика Димитрія.

О. Тарас отримав із рук владики декрет установлення нової парафії в Битомі. Одночасно о. Тарас Яворський став першим адміністратором новоствореної парафіяльної спільноти.

Читайте також
Україна і світ У Дрездені відбувся З’їзд української християнської молоді
18 листопада, 14:01
Україна і світ Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини
18 листопада, 11:35
Україна і світ УПЦ США: Російська агресія свідомо простягнула свою руку до серця духовної спадщини України
18 листопада, 11:33
Україна і світ Понад 700 молодих прочан УГКЦ у США молилися за Україну
18 листопада, 09:30