У вівторок, 29 липня, у селі Прилбичі на Яворівщині відслужать Архиєрейську Божественну Літургію. Саме тут 160 років тому народився великий Митрополит Андрей Шептицький.
Літургію очолює Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав. З ним співслужать єпископи та численне духовенство УГКЦ.
Пряму трансляцію з події здійснює "Живе телебачення".