У п’ятий день війни ми стоїмо в молитві за наше військо, Батьківщину, багатостраждальний народ, - Патріарх Святослав

28.02.2022, 09:15
Католики
У п’ятий день війни ми стоїмо в молитві за наше військо, Батьківщину, багатостраждальний  народ, - Патріарх Святослав - фото 1
Глава УГКЦ записав своє звернення з рідного українського Києва: "Сьогодні ми переживаємо вже п’ятий день кривавої, нелюдяної, жорстокої війни. Цими днями ми бачили геройство наших солдатів. Бачили мужність нашого народу. Ми бачили, як навіть старші люди лягали під танки, щоб їх не впустили у своє сели чи місто. Як люди цілими селами виходили, щоби своїми грудьми закрити дорогу танкам, які наступають на Україну".

Блаженніший Святослав акцентував, що українці побачили звірства і нелюдяність тих, хто нас вбиває. Тих, хто на танки садять дітей і жінок і прикриваються ними, як живим щитом, щоби ще глибше у серце України принести смерть і розруху.

"Але ми стоїмо. Ми стоїмо в молитві. За наше військо. За нашу Батьківщину. За наш багатостраждальний український народ, в якому вже сьогодні, за даними ООН, ми бачимо майже чотириста тисяч біженців. Тільки за тих неповних п’ять днів. Але ми стоїмо. Ми стоїмо в молитві.

Сьогодні в багатьох наших громадах, які живуть за григоріанським календарем, є перший день Великого Посту. Я вам обіцяю, що цей піст для вас буде дуже особливий…", - йдеться у зверненні Патріарха Святослава.