У роковини нападу Росії римо-католики України молитимуться за перемогу та утвердження справедливого миру

У роковини нападу Росії римо-католики України молитимуться за перемогу   та утвердження справедливого миру - фото 1
В першу річницю відкритої воєнної агресії Росії на Україну, 24 лютого 2023 року, у Всеукраїнському санктуарії Божої Матері Святого Скапулярію в Бердичеві відбудеться молитовне чування та служитиметься Свята Меса про закінчення війни, перемогу над ворогом та утвердження справедливого миру в Україні.

Джерело: CREDO

Зустріч очолить архиєпископ Вісвальдас Кульбокас — Папський Нунцій в Україні. До безпосередньої участі в літургійних богослужіннях запрошуються всі священики, богопосвячені особи та мирян.

Перед цією молитовною зустріччю єпископи пропонують відправити новенну в парафіяльних, чернечих, родинних спільнотах чи індивідуально, відповідно до можливостей.

"Впродовж дев’яти днів, від 15 по 23 лютого цього року, будемо молитися Літанію до Найдорожчої Крові Господа нашого Ісуса Христа. Заохочуємо всіх людей доброї волі доєднатися до благання Господа, щоб своєю дорогоцінною і невинно пролитою Кров’ю обмив гріхи людства і дарував нам порятунок від війни та вічної загибелі. Усім, хто доєднається до спільної молитви, щиро дякуємо і з серця благословимо", - йдеться у зверненні єпископів РКЦ з приводу війни.