• Головна
  • Новини
  • Світові
  • У Росії гряде великий переділ і "зачистка" майна РПЦ, - експерт про стурбованість Патріарха Кирила...

У Росії гряде великий переділ і "зачистка" майна РПЦ, - експерт про стурбованість Патріарха Кирила

04 травня, 10:09
Світові
У Росії гряде великий переділ і "зачистка" майна РПЦ, - експерт про стурбованість Патріарха Кирила - фото 1
Днями Патріарх Російської Православної Церкви Кирил Гундяєв, який відрізняється повною лояльністю до Кремля, раптово заговорив про тиранію в Росії. Він застеріг владу РФ від цього шляху.

Що означають слова Гундяєва, пояснив у своєму блозі в Telegram російський військовий і політичний оглядач Ель Мюрид, передають Патріоти України.

Мюрид впевнений, що слова Гундяєва про неприпустимість терору в Росії викликані не гуманітарними міркуваннями. Швидше за все, він видав свою нервозність у зв'язку з неминучими потрясіннями, на порозі яких стоїть країна. Так, зі слів блогера, Патріарх бачить наступ найжорсткішої економічної кризи в РФ, який обернеться "війнами" кланів за рештки ресурсів. У цій боротьбі може серйозно постраждати РПЦ.

"Поки найбільші злочинні угруповання готуються до сутички один з одним, зачищаючи територію від васальних кланів і прибираючи до рук їх майно ... РПЦ, як один з найбільших власників, поки поза рамками цих процесів, але явно ненадовго", - написав Мюрид.

На його думку, Гундяєв боїться "потрапити під роздачу". Уже зараз Кремль розпочав "оптимізацію" видатків, скорочуючи кількість тих, що прилипли "до бюджетного корита".
"Кримінальна братва з 90-х, яка захопила всю державу, не вірить ні в Бога, ні в чорта ... Ніяких ідеологічних перепон перед зачисткою майна РПЦ вона відчувати не буде. Ось Патріарх і нервує", - констатував експерт.