У РПЦ вже визнали, що в російському суспільстві "намітився розкол" і назвали причину

29 січня, 13:23
Православні
У РПЦ вже визнали, що в російському суспільстві "намітився розкол" і назвали причину - фото 1
У російському суспільстві намітився розкол, який викликаний відсутністю позитивних перспектив. Про це заявив 27 січня в програмі «Новий день» на телеканалі «Спас» член Вищої церковної ради РПЦ МП протоєрей Максим Козлов, коментуючи масові акції протесту, що пройшли 23 січня в більш ніж 120 містах РФ і новий сплеск протестних настроїв в російському суспільстві в цілому .

За словами о. Максима, минула субота «стала важливим роз'ясненням того, що монолітність російського суспільства - це ілюзія значною мірою». Він вважає, що в Росії «не всі задоволені нинішнім суспільно-політичним кліматом», повідомляє Сredo.press.

Протоєрей зазначив, що на умонастрої вплинула пандемія і пов'язані з нею обмеження. Але головне - відсутність «виразного позитивного проекту» для Росії, пояснив він.

Козлов вважає, що це відчуття гостріше переживається молоддю. Він підкреслив, що люди задаються питанням, як так сталося, що Росія і її громадяни виявилися практично в глобальній ізоляції в останні роки.

Представник РПЦ МП закликав прихильників різних поглядів не піддаватися ненависті один до одного. Він сподівається, що Росія ще не підійшла до порогу, після якого мирне вирішення протиріч стане неможливим.

Позицію Козлова підтримали глава Відділу по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда та заступник керуючого справами Московка Патріархії єпископ Сава (Тутунов), передає RTVI.