У Санкт-Петербурзі мусульман на Ураза-Байрам було в 1,5 більше, ніж православних на Різдво
23 березня, 10:17
Суспільство
У Санкт-Петербурзі, на відміну від Москви, Росгвардія не дає відомостей про кількість віруючих, які брали участь у святкуваннях Різдва та Ураза-Байрама.
Про це передають Християни проти війни.
Але якщо вірити віце-губернатору Борису Піотровському, то "у ніч з 6 на 7 січня урочисті Різдвяні Богослужіння у православних храмах Петербурга відвідало понад 200 тисяч людей".
При цьому в ДУМ Санкт-Петербурга повідомляють, що Ураза-Байрам "відзначили понад 300 тисяч правовірних мусульман".
Тобто, згідно з цими даними, мусульман на їхньому святі було в 1,5 разу більше, ніж православних на своєму.