У Шепетівці громада кафедрального собору УПЦ МП перейшла до ПЦУ. За проголосувало 1493 особи

У Шепетівці громада кафедрального собору УПЦ МП перейшла до ПЦУ. За проголосувало 1493 особи - фото 1
Ще одна релігійна громада Шепетівського району перейшла до підпорядкування Православної Церкви України. Таке рішення парафіян Свято-Михайлівського собору в Шепетівці.

Про це повідомляє khmel-pivnich.info.

7 травня близько п’ятої пообіді віряни та жителі Шепетівської громади зібрались біля храму, аби висловити свою позицію. Збір у Шепетівській ТГ анонсували напередодні вранці. “За” перехід собору до ПЦУ свої голоси віддали 1493 особи.

Народне віче під стінами храму його служителі намагались заглушити церковними дзвонами та співом, апелюючи до того, що люди, які прийшли висловити свою позицію, “заважають їх молитві”.

Містяни про вихід Свято-Михайлівського собору зі структури Російської Церкви відгукуються схвально та вважають цей день історичним.

У Шепетівці громада кафедрального собору УПЦ МП перейшла до ПЦУ. За проголосувало 1493 особи - фото 92783

Загалом по Хмельниччині майже півсотні релігійних громад змінило підпорядкування на ПЦУ. Це – найбільша кількість в Україні. У Шепетівському районі від “церкви окупанта” відхрестилися громади Полонщини, Ізяславщини, Судилківщини, Ленковеччини. У Шепетівській ТГ – Свято-Михайлівський собор – перший із храмів РПЦ, який змінив підпорядкування.