У штабі командування Сухопутних військ Предстоятель ПЦУ очолив молитву за українських воїнів

12 жовтня, 11:13
Суспільство
У штабі командування Сухопутних військ Предстоятель ПЦУ очолив молитву за українських воїнів - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11 жовтня 2021 року відвідав розташування командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, у храмі на честь архистратига Божого Михаїла, що знаходиться на території військової частини, Предстоятель помісної Української Православної Церкви звершив молебень за українських воїнів-захисників Батьківщини та освятив перший дзвін, який незабаром буде встановлено.Йому співслужили настоятель храму священник Андрій Гуль та місцеве духовенство.

Під час відправи молилися Командувач Сухопутних Військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, численні українські воїни.

Після Богослужіння Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх зі словом та відзначив захисниць і захисників України церковними нагородами.

«Дорогі українські воїни, сьогодні ми спільно звершили подячну молитву. Адже ми маємо спершу дякувати Господу за благодіяння, а потім просити про Його допомогу, зокрема й у непростий час випробувань. Ми перебуваємо у стані війни та зовнішньої агресії, тож постійно молимо Бога, щоб Він оберігав наших військовослужбовців, які щодня стоять на сторожі цілісності і незалежності Української держави», – зазначив Предстоятель ПЦУ.

«Господь закликає усіх нас до любові, яку ми маємо проявляти й до свого народу та Батьківщини. Тому ми будемо до кінця захищати Богом дану нам землю і наших ближніх. Ті, хто прагне поневолити нас, щоб відновити власну агресивну гегемонію і наддержаву, ніколи не досягнуть успіху, тому що Бог перебуває лише з тими, які стоять за правду», – підсумував першоєрарх ПЦУ.