У штаті Колорадо сектанти поклонялися муміфікованим останкам лідерки релігійного руху

17 травня, 17:42
Світові
У штаті Колорадо сектанти поклонялися муміфікованим останкам лідерки релігійного руху - фото 1
В будинку на півдні штату Колорадо (США) поліція виявила муміфіковані останки лідерки релігійного руху "Love Has Won" Емі Карлсон.

Про це повідомляє ТСН.

Навколо тіла 45-річної жінки, яку послідовники називали "Богоматір’ю", була оповита гірлянда, а обличчя Карлсон прикрашали блискітки. Кімнату, в якій знаходилися останки лідерки "Love Has Won", облаштували як місце поклоніння.

Як повідомляє The Guardian, власник будівлі, який є послідовником "Love Has Won", розповів поліції, що погодився пустити учасників руху до себе додому. Коли чоловік повернувся з поїздки до Денвера, він знайшов в одній зі спалень тіло Карлсон, після чого звернувся до правоохоронних органів. Імовірно, члени руху привезли останки своєї лідерки з Каліфорнії. Причини смерті Карлсон не розголошують.

Прокуратура висунула звинувачення проти семи осіб. Їм інкримінують наругу над тілом померлої і жорстоке поводження з дітьми — в будинку крім дорослих перебували 13-річна дівчинка і дворічний хлопчик.
До правоохоронних органів надійшло багато скарг від жителів різних штатів: люди стверджували, що члени секти нав’язували свої релігійні переконання, а також привласнили гроші.

"Love Has Won" облаштувався на півдні Колорадо у 2018 році. Цей рух пропонує сеанси "духовного піднесення" і продає через інтернет продукти для "духовного зцілення". Послідовники Карлсон вірять, що вона спілкувалася з янголами і вела прихильників до великого пробудження.

Сама Карлсон зацікавилася філософією нью-ейдж у 2006 році. Згідно з документальним фільмом Vice, вона вірила, що є божественною істотою, яка прийшла на Землю, щоб врятувати людство. Карлсон також обіцяла привести 144 тисячі обраних осіб у п'ятий вимір.