Created with Sketch.

У Славутичі священик пішов до скупчення окупантів і сказав, що про них думає

30.03.2022, 09:00

У місті-супутнику ЧАЕС Славутичі 26 березня у результаті наступу російських загарбників загинули три людини, ще двоє мирних мешканців отримали поранення під час мітингу проти окупантів. Переможець "Голосу країни", священик Олександр Клименко розповів одну історію, яка сталася в Славутичі після входження окупантів.

"Священик Іван Шепіда, настоятель Свято-Іллінського храму УПЦ МП міста Славутича, причастившись Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа, взявши хрест і хоругви з людьми, пішов на скупчення окупантів. Наблизившись до них, став голосно проповідувати. Сказав: "Нехристі! Познімайте хрестики у кого є, бо християни на простих людей автомати не наставляють". Коли ж один крепко екіпірований спецназівець зробив йому зауваження, то священик відповів, що він після Причастя і він з Богом (а ще ніхто Бога і правду не переміг), та в білих ризах - вже приготовлений до похорону. І він, як і люди, не боїться їх", - розповів Клименко.

Загарбники перевірили місто на наявність зброї та залишили його територію 27 березня.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
30 березня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
30 березня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
30 березня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
30 березня, 09:59