Created with Sketch.

У Слов'янську освятили наріжний камінь під будівництво храму УГКЦ

07.08.2019, 11:46

Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Петро (Лоза) 4 серпня здійснив чин освячення хреста та наріжного каменя під будівництво храму св. рівноап. Володимира Великого у м. Слов'янську.

Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Петро (Лоза) 4 серпня здійснив чин освячення хреста та наріжного каменя під будівництво храму св. рівноап. Володимира Великого у м. Слов'янську.

Про це повідомляє сайт єпархії.

Відповідно до рішення Синоду УГКЦ, у м. Слов'янськ Донецької обл. створено пасторально-соціальний центр, діяльність якого діє під опікою Сокальсько-Жовківської єпархії.

4 серпня з благословення Владики Михаїла, єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, освячене місце під будівництво храму. Урочисте посвячення розпочалося з Архиєрейської Святої Літургії, яку очолив владика Петро.

З владикою співслужили о. Степан Макар, синкел Сокальсько-Жовківської єпархії, о. Ігор Боднар, декан Дублянський, адміністратор греко-католицької парафії св. Володимира м. Словянськ о. Віктор Коханський і священники Донецького екзархату УГКЦ.

 

Читайте також
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51
Католики Єпископу РКЦ в Україні Станіславу Широкорадюку - 70
Сьогодні, 09:20
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49