Created with Sketch.

У соборі Паризької Богоматері провели перший різдвяний концерт після пожежі

26.12.2020, 15:10

Хор собору Паризької Богоматері дав перший концерт після пожежі в соборі у квітні минулого року.

 

 

Про це повідомляє Укрінформ.

Cпочатку планувалося, що у хорі будуть 20 осіб, проте через безпекове питання цю кількість скоротили до восьми.

Усі учасники були одягнуті у захисні костюми й каски. Через пандемію коронавірусу співаки хору також тримали соціальну дистанції під час концерту, присвяченому католицькому Різдву.

Зазначається, що це був перший концерт у соборі Паризької Богоматері після минулорічної руйнівної пожежі.

Нагадаємо, у результаті пожежі, що сталася 15 квітня 2019 року, значно постраждав собор Паризької Богоматері. Вогнем знищено головний шпиль і дві третини дерев'яного даху собору. Вціліли дві вежі та фасад. Також вдалося евакуювати та зберегти основні духовні реліквії та скарби собору Паризької Богоматері.

Читайте також
Світові У Дагестані магазин "Євродекор" рекламує переваги багатоженства
Вчора, 11:27
Світові На Росії зобов'язали організації із закордонним фінансуванням звітувати про витрати
26 грудня, 10:32
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
26 грудня, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
26 грудня, 10:29