Created with Sketch.

У соборі УГКЦ в Парижі українська молодь молилася за мир

03 січня, 09:00

У межах Європейської зустрічі молоді Тезе в катедральному соборі святого Володимира Великого у столиці Франції відбулася урочиста Божественна Літургія. Подія зібрала молодих українців з різних куточків Європи для спільної молитви за мир та єдність.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці єпархії святого Володимира Великого в Парижі.

Літургію очолив владика Ігор Ранця у співслужінні владики Браяна Байди та душпастирів, відповідальних за молодіжне душпастирство в різних єпархіях Української Греко-Католицької Церкви.

"Це молитовне зібрання стало знаком живої присутності української Церкви в серці Європи та свідченням того, що навіть у час випробувань молодь шукає єдності, миру й надії у Христі. Спільна молитва напередодні Нового року нагадала, що справжнє оновлення починається з відкритого серця, здатного слухати Бога і відповідати на Його поклик.

Після завершення Літургії місцева молодь гостинно пригощала всіх глінтвейном та печивом, продовжуючи спілкування у дусі братерства, тепла і взаємної підтримки", - йдеться у дописі єпархії святого Володимира Великого в Парижі.

Читайте також
Україна і світ У Дрездені відбувся З’їзд української християнської молоді
03 січня, 14:01
Україна і світ Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини
03 січня, 11:35
Україна і світ УПЦ США: Російська агресія свідомо простягнула свою руку до серця духовної спадщини України
03 січня, 11:33
Україна і світ Понад 700 молодих прочан УГКЦ у США молилися за Україну
03 січня, 09:30