У Сімферополі місцевий мешканець обікрав мечеть. Поцупивши промисловий пилосос та два керамічні тепловентилятори, він все продав за 4 тисячі рублі.
Про це12 квітня повідомив Голос Криму.
Зазначається, що «поліцію» окупаційної влади потерпілі повідомили, що хтось підчепив дерев'яне вікно, заліз у будівлю і виніс звідти перераховане вище.
Але при цьому злодій потрапив до об'єктиву камер внутрішнього спостереження. Особу його швидко встановили. 33-річного місцевого жителя було затримано та вручено підписку про невиїзд. Він зізнався, що коли заліз у мусульманський храм, був п'яний.