Created with Sketch.

У Тернопільсько-Зборівській єпархії УГКЦ цілодобово молитимуться за припинення пандемії

01.04.2021, 20:01

Сьогодні, 1 квітня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк звернувся із закликом до усіх парохів та вірних УГКЦ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії розпочати цілодобову та неперервну молитву на вервиці за Боже змилування над нашим народом та припинення епідемії коронавірусу.

Про це повідомляє Департемент інформації УГКЦ.

Парохи повинні будуть забезпечети безперервність такої молитви.

«Через зростання кількості хворих та поширення епідемії коронавірусу благословляю і прошу звершувати усіх небайдужих посилену та неперервну цілодобову молитву на вервиці, - наголошує владика Василій. - Тільки молитва до Бога робить нас сильними, дає силу боротися далі. Кожне лихо, чи то війна, чи епідемія, у жодному разі не повинні ставати для нас джерелом відчаю. У цей Великий піст вони є закликом до покаяння, до укріплення віри у Всемогутнього Бога", - закликав владика.

Особливо він просить жертвувати цю цілодобову молитву за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких і незахищених, за всіх тих, хто несе відповідальність за безпеку і здоров'я народу.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
01 квітня, 10:55