Created with Sketch.

У Тернополі греко-католикам передали приміщення колишнього монастиря

12.07.2019, 12:05

Приміщення колишнього монастиря, які були у користуванні обласного архіву, остаточно перейшли у користування Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Приміщення колишнього монастиря, які були у користуванні обласного архіву, остаточно перейшли у користування Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

11 липня в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак разом із архиєпископом і митрополитом Тернопільсько-Зборівським Василієм (Семенюком) оглянув звільнені зали, обговорив можливі перспективи для їхнього використання, а відтак, передав архиєрею ключі, повідомляє Погляд.

Владика Василій, у свою чергу, висловив подяку усій команді Тернопільської ОДА, яка працювала над тим, щоб приміщення колишнього монастиря знову стали власністю Церкви.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28