У Тернополі Патріарх УГКЦ освятив християнський дитячий садочок «Ангелятко»

У Тернополі Патріарх УГКЦ освятив християнський дитячий садочок «Ангелятко» - фото 1
Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук 22 грудня здійснив Чин освячення Тернопільського закладу дошкільної освіти, дитячого садочку №7 «Ангелятко» по вул. Паркова, 12.

Про це повідомляє сайт Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Подія відбулася за участю архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та міського голови Тернополя Сергія Надала – ініціаторів та промоуторів даного проекту.
Патріарх у дружній атмосфері спілкувався з дітьми, подарував їм книги, а вихователям - портативний комп'ютер.
Садочок розрахований на 40 місць, буде сформовано 2-3 групи, в тому числі є можливість створити умови для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребами. Закладом керуватиме Марія Січкарик.

Реалізацією проекту займалися економ Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі о. мітрат Володимир Фірман та заступник економа о. Петро Порохонько. Тернопільсько-Зборівська архиєпархія власними коштами повністю перебудувала приміщення, провела капітальний ремонт, утеплила фасади будівлі та забезпечила усю необхідну матеріально-технічну базу згідно державних норм для комфортного перебування дітей.

До слова, 30 листопада, архиєпископ і митрополит Василій Семенюк та міський голова Тернополя Сергій Надал підписали відповідний меморандум про співпрацю між Тернопільською міською радою та Тернопільсько-Зборівською архиєпархією УГКЦ щодо взаємних прав та обов'язків при організації функціонування дитячого садочку «Ангелятко». Обумовлено, що виховний процес здійснюватиметься згідно з християнськими цінностями. Сторони також погодилися щодо необхідності подальшої співпраці у вихованні особи на засадах християнського віровчення.