• Головна
  • Новини
  • У Токіо молитовно вшанували жертв Голодомору в Україні та зібрали допомогу в АТО...

У Токіо молитовно вшанували жертв Голодомору в Україні та зібрали допомогу в АТО

25.11.2014, 13:00
У Токіо молитовно вшанували жертв Голодомору в Україні та зібрали допомогу в АТО - фото 1
В Токіо 23 листопада відбувся поминальний реквієм пам’яті жертв Голодомору в Україні, а також запалення свічок, викладених у формі національного гербу в пам’ять Героїв України, полеглим на Майдані, збір благодійної допомоги бійцям в Україні.

В Токіо, Японія, 23 листопада відбувся поминальний реквієм пам’яті жертв Голодомору в Україні, а також запалення свічок, викладених у формі національного гербу в пам’ять Героїв України, полеглим на Майдані, збір благодійної допомоги бійцям в Україні.

Токіо_1.jpg

Близько 50 українців та їх друзів, а також дипломатичний корпус Посольства України в Японії взяли участь у поминальній службі пам’яті жертв Голодомору, організованій місією Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Токіо_2.jpg

У заході також взяли участь Посол України в Японії Ігор Харченко, представники духовенства Римо-католицької та Англіканської Церкви Японії. На заході було багато присутніх дітей і у своєму зверненні до мирян, настоятель УПЦ КП отець Павло Королюк приділив увагу важливості виховання дітей, їх навчанню подій та історії, яка б вона не була гіркою та важкою; адже знаючи правду про події вони будуть розуміти зло та біль, які є у світі та зможуть захистити себе в майбутньому.

Токіо_3.jpg

Посол України в Японії І.Харченко у своєму зверненні зазначив, що сьогодні в Україні втрачають людей тому, що режим, який в мирний час виморював українців голодом, сьогодні вбиває, сподіваючись, що може схилити, але українці пам’ятають про всіх загиблих під час Голодомору і тих, які загинули нещодавно тому, що відчувають силу і продовжують боротись; Україна й українці обов’язково переможуть.

Українська громада в Японії «Краяни» та всі присутні запалили 120 свічок та виклали їх у формі гербу України, що палав у центрі столиці Японії поруч з Токійською вежею. Для допомоги бійцям Добровольчого українського корпусу було зібрано близько 10000 гривень.

Токіо_4.jpg

Віряни церкви Святого Альбана Англіканської церкви в Токіо надали приміщення для проведення панахиди, а також для регулярних Богослужінь.  Про це РІСУ повідомив Павло Котенко.