• Головна
  • Новини
  • У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі з корупцією...

У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі з корупцією

03.02.2018, 09:35
У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі з корупцією - фото 1
У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі із корупцією. Про це повідомляє "Радіо Ватикану".

У Ватикані представили відеоролик, присвячений боротьбі із корупцією. Про це повідомляє "Радіо Ватикану". 

Папа_про_корупцію.jpg

«Що лежить в основі рабства, безробіття, занедбаного стану спільних благ та природи? Корупція, що є смертоносним процесом, який живить культуру смерті. Бо пожадання панувати й володіти не знає меж», – цими словами Папа Франциск розпочинає відеопредставлення молитовного намірення на лютий 2018 року, наголошуючи: «Корупцію неможливо подолати мовчанням».

 За словами Святішого Отця, «ми повинні говорити про неї, викривати її зло, зрозуміти її, щоб змогти проявити волю, аби милосердя переважало над дріб’язковістю, краса над ницістю».

З цього випливає заклик: «Разом молімося за те, щоб люди, які мають матеріальну, політичну чи духовну владу не піддавалися опануванню корупцією».

Вперше до представлення молитовного намірення було залучене відомство Римської Курії.

В осідку Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові 1 лютого 2018 р. відбулася прес-конференція з нагоди представлення згаданого відеоролика, який Всесвітня Мережа Молитви підготовила разом із цим відомством. Така співпраця є черговим етапом започаткованого Дикастерією процесу, що розпочався міжнародними дебатами на тему корупції, які відбулися у Ватикані в червні минулого року.