Created with Sketch.

У Вінниці при монастирі Згромадження Дочок Милосердя Каносіянок відкриють «Вікно життя» для прийому покинутих немовлят

06.02.2011, 10:55

Перше «Вікно життя» в Україні відкрили у Львові у 2009 році. Такі пункти діють також у Києві та Тернополі.

Як передає католицький часопис CREDO, пункт при монастирі уже майже готовий для прийому немовлят і буде відкритий 14 лютого. У відкритті «Вікна життя» у Вінниці візьмуть участь представники міської влади та лікарень міста. Освятити пункт приїде єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський.

“Вікно Життя” – це спеціальний пункт, де матері можуть анонімно залишити свою небажану новонароджену дитину. Він є альтернативою смітнику, де часто матері у відчаї залишають немовлят. Також це може бути одним із елементів недопущення абортів.

Перше «Вікно життя» в Україні відкрили у Львові у 2009 році. Такі пункти діють також у Києві та Тернополі.

Читайте також
Суспільство Навчання семінаристів в умовах війни на прикладі України є однією з тем 99-ї Пленарної асамблеї ROACO
06 лютого, 10:57
Суспільство Нафтогаз профінансує відновлення Києво-Печерської лаври та кіностудії Довженка
06 лютого, 09:02
Суспільство Конгрес мусульман України роздав 12 тонн жертовного м’яса
06 лютого, 16:54
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
06 лютого, 09:02