У всіх храмах ПЦУ 30 січня прозвучить спеціальна молитва “Коли Вітчизна в небезпеці”

25 січня, 13:44
Православні
У всіх храмах ПЦУ 30 січня прозвучить спеціальна молитва “Коли Вітчизна в небезпеці” - фото 1
Скупчення російських військ біля кордонів нашої держави, поширення інформації про плани агресора розпочати вторгнення, інші ворожі заяви та дії очільників Росії мають на меті посіяти страх, а відтак похитнути нашу силу духу та єдності. Не піддавайтеся паніці, не бійтеся.

Про це написав Митрополит Епіфаній у Facebook.

"Від початку російської агресії в наших храмах неперервно звучить молитва про визволення від нашестя чужинців, про Божу опіку над нашими захисниками на фронті, за полегшення долі та звільнення полонених і заручників. Благословляю найближчого недільного дня, 30 січня, у всіх храмах Православної Церкви України піднести додатково особливі молитви за нашу Батьківщину", - закликає першоєрарх ПЦУ.

Митрополит Епіфаній пропонує промовляти спеціальну молитву “Коли Вітчизна в небезпеці”.

МОЛИТВА
КОЛИ ВІТЧИЗНА В НЕБЕЗПЕЦІ

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягав до Тебе руки, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву та повелів сонцю спинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе. Зміцни силою Твоєю побожний народ наш, благослови його справи, примнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твоєю правицею нашу державу, збережи військо, пошли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і мир утверди. Простягни, Господи, невидиму правицю Твою, яка рабів Твоїх заступає в усьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за віру православну, побожний народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведної Твоєї відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу всі приймаємо, на Тебе надію покладаємо і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!