Created with Sketch.

У Європі COVID-19 забрав життя 400 священиків

03.10.2020, 10:46

Таку кількість подає Рада Європейських Єпископських Конференцій (CCEE). Йдеться про інфікованих коронавірусом єпархіальних священників та отців-монахів, які померли за місяці пандемії.

Про це повідомляє Католицький оглядач.

Найвірогідніше ця кількість занижена, досі не було зроблено точних оцінок. Серед цих 400 померлих 121 італійський священик, переважно з північних єпархій – від Бергамо через Брешію до Парми – вони, на жаль, лідирували.

"Можливо, серед них був парох, який тримав наші руки у своїх, коли ми переживали кризу; довірена особа, з якою ми могли поділитися своїми страхами за майбутнє дитини; друг, який заохочував нас, коли здавалося, що все руйнується...", – пише Ріккардо Маччоні в найбільшому католицькому виданні в Італії “Avvenire”. " Це ті пастирі, які слухали нас у сповідальниці, щоб зрештою благословити нас на шляху зміни нашого життя, провідники у підготовці до шлюбу, які непомітно супроводжують нас, аби просвітлювати молитвою – цим найціннішим даром – безліч питань без відповіді".

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
03 жовтня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
03 жовтня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
03 жовтня, 08:59