У Запоріжжі судитимуть бойовика "Російської православної армії" - замовника підпалу храмів УПЦ МП

У Запоріжжі судитимуть бойовика "Російської православної армії" - замовника підпалу храмів УПЦ МП - фото 1
До суду передали справу відносно мешканця Запоріжжя Артема Тимченка, який у 2014 році вирішив "підзаробити" на війні.

Про це повідомляє Depo. Запоріжжя з посиланням на обласну прокуратуру.

Розслідування встановило, що у червні 2014 році мешканець Запоріжжя поїхав до Донецька, аби підзаробити грошей.

Чоловіка обвинувачують в участі у діяльності терористичної групи (ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України). Обвинувальний акт передано до суду для розгляду справи по суті.

До війни Тимченко був головредом запорізької газети "Іскра" та однойменного сайту новин, а 2014 року став одним з ідеологів "Антимайдану" Запоріжжя, вірогідно, приміряв на себе посаду "голови ЗНР". Тимченко організував мітинг антимайданівців, розгін якого патріотично налаштованими запоріжцями увійшов в історію міста як "яєчна неділя". Варто зазначити, що організувавши цей мітинг та виступивши на ньому з палкою промовою, Тимченко швидко звідти зник. Години під градом яєць прибічники ідеї "ЗНР" провели без свого лідера.

До січня 2015 року він брав участь у діяльності терористичний груп "Російська православна армія" і "Миколаївський батальон". У бойовиків чоловік лагодив транспортні засоби, за допомогою яких чинили незаконний спротив українським військовим у районі Донецька.

Улітку 2020 року Служба безпеки України вирахувала колишніх товаришів Тимченка, які повернулися до Запоріжжя з завданням створити тут терористичну організацію на кшталт "ЛДНР".

Нагадаємо, Тимченко, за даними СБУ, був замовником підпалів храмів у Запоріжжі у лютому 2019 року, колишній "антимайданівець" має зв'язки з "МДБ ДНР".

У Запоріжжі судитимуть бойовика 'Російської православної армії' - замовника підпалу храмів УПЦ МП - фото 61197