У Житомирській та Київській єпархіях від обстрілів постраждали храми УПЦ МП

12 березня, 10:32
Суспільство
У Житомирській та Київській єпархіях від обстрілів постраждали храми УПЦ МП - фото 1
У Житомирській та Київській єпархіях у результаті військових дій від обстрілів постраждали Покровський храм у місті Малин та церква на честь пророка Іллі та Апостола Андрія Первозванного в селі Мостище.

6 березня 2022 року у місті Малині на Житомирщині під час обстрілів снаряд розірвався поряд зі Покровською церквою у самому центрі міста, повідомляє офіційний сайт УПЦ МП.

У храмі вибито вікна, пошкоджено стіни та прилеглу територію. На щастя, ніхто не постраждав.

5 березня 2022 року у селі Ясногородка під час обстрілу було пошкоджено храм Різдва Пресвятої Богородиці. Два снаряди влучили в купол, снарядом БМП було пошкоджено дзвіницю, пошкоджено також збудований біля храму парафіяльний будинок. З великокаліберного кулемету було прошито вікна та вхідні двері у храм.

У Житомирській та Київській єпархіях від обстрілів постраждали храми УПЦ МП - фото 89131

7 березня, під час авіаудару по Бишеву, вибуховою хвилею було пошкоджено храм Покрову Пресвятої Богородиці. Вибито вікна та двері.

10 березня у результаті обстрілу зруйновано храм на честь пророка Іллі та Апостола Андрія Первозванного в селі Мостище Бучанського благочиння Київської єпархії. Про це Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ повідомив благочинний Ірпінського округу протоієрей Олександр Федоричко.

У Житомирській та Київській єпархіях від обстрілів постраждали храми УПЦ МП - фото 89031