Убивцям немає виправдання, - У ПЦУ відреагували на удар по Охматдиту

08 липня, 14:01
Суспільство
Убивцям немає виправдання, - У ПЦУ відреагували на удар по Охматдиту - фото 1
Немає ніякого виправдання для тих, хто задумує, планує, наказує і втілює такі злочинні вказівки - вбивати, відбирати життя людей. Мирних людей, дітей, хворих і немічних.

Про це написав Предстоятель ПЦУ, реагуючи на ракетний удар росіян по Охматдиту.

"Знову і знову російські терористи атакують українські міста й села, проливають кров невинних, відбирають життя. Знову на їхні злочини дивиться весь світ і це божевілля триває. Як християни, ми можемо сказати про них словами Спасителя: «Змії, поріддя єхиднове! Як утечете ви від суду вогню геєнського?» (Мф. 23: 33).

Кров постраждалих і загиблих – на російських злочинцях, але не лише на них. Ті, хто може дати захист, але не дає його, хто не протистоїть злу, а намагається його «перечекати» чи з ним домовитись – той у такий спосіб теж стає його співучасником. І такі теж дадуть свою відповідь перед Богом. Адже в цьому глобальному протистоянні злу і людському свавіллю непричетних не буває.

На російських вбивць і агресорів очікує справедливий Суд Божий. Благословляю всіх, хто бореться зі злом і стає на бік добра, наближаючи його перемогу. Богу нашому слава на віки віків!"

Убивцям немає виправдання, - У ПЦУ відреагували на удар по Охматдиту - фото 136803
Убивцям немає виправдання, - У ПЦУ відреагували на удар по Охматдиту - фото 136802
Пацієнти Охмадиту опинилися на вулиці - фото 136801
Пацієнти Охмадиту опинилися на вулиці
Джерело фото: Богдан Кутєпов, Українська правда