Created with Sketch.

Учасники Синоду єпископів УГКЦ провели "вечір ювілярів"

13.07.2022, 17:20

Під час засідань Синоду єпископів УГКЦ, який цьогоріч через війну проходить у Перемишлі (Польща), відбувся традиційний "вечір ювілярів".

Про це повідомляє прес-служба Секретаріату Синоду єпископів УГКЦ.

Під час цієї події Патріарх Святослав разом із іншими владиками ще раз вітають один одного із ювілеями, які відзначалися впродовж року - дні народження, священничі свячення, єпископські хіротонії.

Зокрема, єпископ-емерит Михаїл Вівчар цьогріч відсвяткував 90-річчя з дня народження, а владика Василій Лостен серед присутніх виявився рекордсменом - за його плечима сім десятків священичого служіння.
Митрополит Вінніпезький владика Лаврентій Гуцуляк, за підрахунками, має найбільший досвід єпископського служіння - 25 років.

Деякі владики цьогоріч відсвяткували по два ювілеї. Наприклад, архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк відзначає 70-річчя з дня народженнчя та 20 років єпископської хіротонії, а владика Даниїл Козлинський, єпарх Буенос-Айреський – 70-річчя та 15 років єпископської хіротонії.

У такий день згадують також і священиків, які входять у Секретаріат Синоду єпископів УГКЦ.

Впродовж вечора Блаженніший Святослав кожному ювіляру виголосив теплі слова, вручив пам’ятний дарунок, а також передав вітання співбратам у єпископстві, які відсутні на Синоді.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
13 липня, 10:55