УГКЦ оголосила збірку до фонду «Андріїв гріш» для підтримки душпастирських та соціальних ініціатив Глави Церкви

12.12.2020, 20:00
Католики
УГКЦ оголосила збірку до фонду «Андріїв гріш» для підтримки душпастирських та соціальних ініціатив Глави Церкви - фото 1
Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, із нагоди свята Апостола Андрія Первозваного, в УГКЦ встановлено День загальноцерковної молитви в наміренні Глави УГКЦ та особливих ситуацій в Церкві. Цього дня або, за рішенням правлячих єрархів, іншого дня проводиться загальноцерковний збір коштів для фонду «Андріїв гріш», який призначений для реалізації душпастирських і соціальних ініціатив через Главу УГКЦ.

Блаженніший Святослав упродовж останніх років багато разів у різний спосіб надавав допомогу потерпілим унаслідок воєнних дій на Сході країни - як через осіб, безпосередньо заангажованих у соціальній сфері (військових і лікарняних капеланів, соціальних працівників), так і особисто. До нього безупинно звертаються люди, які потребують материнської підтримки з боку Церкви. Цього року великими викликами для багатьох людей стала пандемія коронавірусу з усіма пов’язаними з нею труднощами та повені на Західній Україні.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Завдання Глави Церкви – підтримати тих, які найбільше потребують допомоги, зокрема й фінансової. Таким ресурсом, із якого Глава Церкви може черпати засоби для служіння потребуючим, є фонд «Андріїв гріш». Складаючи пожертви на цей фонд, ви не допомагаєте особисто Главі Церкви, а передаєте в його руки елементи швидкого служіння і реагування, невідкладної допомоги для тих, хто є в найбільшій нужді та потребі», – сказав Предстоятель у відеоролику, присвяченому цій темі.

В УГКЦ закликають всіх вірних та людей доброї волі долучитися до цієї ініціативи та допомоги найбільш потребуючим, вклавши свою лепту до благодійної скарбниці УГКЦ під проводом Патріарха Святослава.

Скласти пожертву можна за цим посиланням: http://www.mudrasprava.fund