Created with Sketch.

УГКЦ зводить у Маріуполі храм

20.09.2016, 09:51

Екзарх Донецький УГКЦ Степан (Меньок) 19 вересня освятив наріжний камінь та хрест під забудову храму Преображення ГНІХ в Маріуполі.

Екзарх Донецький УГКЦ Степан (Меньок) 19 вересня освятив наріжний камінь та хрест під забудову храму Преображення ГНІХ в Маріуполі.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Місцева влада виділила земельну ділянку під будівництво церкви поблизу р. Кальміус. Наразі Богослужіння проходять в каплиці в помешканні о. Ростислава Спринюка.

«Ми так довго чекали виділення земельної ділянки під забудову нашого храму в Маріуполі, - сказав владика, - І тільки війна просвітила наших державних чиновників виділити землю…Бо настав час і їм задуматися по яку вони сторону барикад».

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28