• Головна
  • Новини
  • Українці візьмуть участь у новорічній зустрічі молоді ТЕЗЕ в Берліні...

Українці візьмуть участь у новорічній зустрічі молоді ТЕЗЕ в Берліні

20.10.2011, 21:19
Українці візьмуть участь у новорічній зустрічі молоді ТЕЗЕ в Берліні - фото 1

Паломницько-реколекційний центр «Рафаїл» та Релігійно-інформаційна служба України запрошують молодь віком від 17 до 35 років взяти участь у 34 зустрічі європейської молоді ТЕЗЕ, яка щороку відбувається під проводом одноіменної екуменічної монашої спільноти з Франції. Цього року "Дні довіри на землі" відбудуться у столиці Німеччини, Берліні.

Xrest_Teze.jpgПаломницько-реколекційний центр «Рафаїл» та Релігійно-інформаційна служба України запрошують молодь віком від 17 до 35 років взяти участь у 34 зустрічі європейської молоді ТЕЗЕ, яка щороку відбувається під проводом одноіменної екуменічної монашої спільноти з Франції. Цього року "Дні довіри на землі" відбудуться у столиці Німеччини, Берліні.

"Для багатьох людей Сходу і Заходу місто Берлін є символом, тому що навіть у тяжких обставинах місцеве населення ніколи не втрачало сили духу. Церква тут – дуже різноманітна, а підготовка до європейських днів Довіри триває за участі різних християнських спільнот Німеччини", - анонсує офіційний сайт спільноти Тезе.

Програма Тезе розпочинається 28 грудня і триває до 1 січня. Традиційно, паломників приймають місцеві парафії і сім’ї, які беруть участь в організації Днів Довіри Тезе.

Екуменічний формат зустрічі передбачає участь протестантських, католицьких, православних спільнот Берліна. Учасниками Днів довіри Тезе також є молодь з різних країн і різних християсньких церков, що заохочує їх шукати порозуміння і спільну мову.

Щоденно спільні зустріч, семінари, молитви, а також обіди та вечері учасників Днів довіри відбуватимуться у виставковому центрі Messegelände.

Завершуються Дні Довіри у новорічну ніч «фестивалем націй»  та святкуванням у колі молоді з різних країн на приймаючих парафіях Берліна.

Докладніше з новорічною програмою «Днів довіри на землі» можна ознайомитись на сайті спільноти Тезе.

Teze_2010.jpg

Як РІСУ повідомляла, минулого року близько 30 тисяч молодих людей взяли участь у новорічній  зустрічі Тезе, які відбувалась у м. Роттердам, Голандія. Серед учасників було понад 2 тисячі українських паломників. 

Поїздка до Берліну, яку організовує паломницький центр «Рафаїл», триватиме 8 днів: з 27 грудня 2011 до 3 січня 2012 року.

Окрім програми Тезе у Берліні українські паломники також відвідають Вроцлав, Дрезден, Краків, Лагєвнікі.

Вартість поїздки складає 195 Євро та 100 грн. У вартість входить: відкриття шенгенської візи, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

Для молоді до 21 року віза безкоштовна (мінус 35 євро).

Додаткові кошти: збір за участь у програмі ТЕЗЕ та всі екскурсії - 45 Євро.

Запис у групу і подача документів до 25 листопада 2011 року. Запис може завершитись раніше за браком вільних місць.

Запис здійснюється за електронною адресою: [email protected] з позначкою: «Тезе».

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном 067 18 06 777.

Репортаж нашого кореспондента про новорічну зустріч ТЕЗЕ у Роттердамі читайте на РІСУ