• Головна
  • Новини
  • Українська делегація у Мінську підняла питання звільнення релігієзнавця Ігоря Козловського...

Українська делегація у Мінську підняла питання звільнення релігієзнавця Ігоря Козловського

21.04.2016, 11:10
Українська делегація у Мінську підняла питання звільнення релігієзнавця Ігоря Козловського - фото 1
У Мінську під час засідання Контактної групи українська сторона нагадала про звернення від українських освітян і науковців з проханням звільнити релігієзнавця Ігоря Козловського.

7342c.jpg-nnn.jpgУ Мінську під час засідання Контактної групи українська сторона нагадала про звернення від українських освітян і науковців з проханням звільнити релігієзнавця Ігоря Козловського.

Про це за підсумками засідання написала уповноважена президента із врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Радіо Свобода.

«Також ми нагадали про звернення від українських освітян і науковців до представників ОРДО з проханням терміново звільнити релігієзнавця І. Козловського і що ми чекаємо відповіді на це. Прийшлися по прізвищам всіх заручників, які потребують термінового медичного догляду. Більше деталей і подробиць не буде- чекаємо відповіді на нашу ініціативу. Дуже хочеться результату і позитивних новин», – написала вона.

Наприкінці січня бойовики затримали 60-річного вченого-релігієзнавця, професора Ігоря Козловського. Він ані на день не виїжджав із Донецька з самого початку конфлікту – доглядав за своїм тяжкохворим сином, прикутим до інвалідного візка. Ігор Козловський, окрім занять науковою діяльністю, був одним з активних прихильників мирного співіснування в Україні парафіян різних церков.