Українців закликають залишатися на Великдень удома та брати участь в онлайн Літургіях

20 квітня, 09:30
Культура
Українців закликають залишатися на Великдень удома та брати участь в  онлайн Літургіях - фото 1
Російські війська можуть обстрілювати церкви під час масових богослужінь, тому українцям порадили по можливості дивитися трансляції Літургій з дому.

З відповідним закликом виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, а також Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

"Міноборони Російської Федерації фактично зараз погрожує обстріляти українські церкви у Великодню ніч. В одне з найважливіших християнських свят, яке несе в собі світлу надію, що життя перемагає смерть", - заявив міністр культури Олександр Ткаченко, інформує Корреспондент.

Він закликав дотримуватися обмежень воєнного стану та правил комендантської години.

Богослужіння Української Греко-Католицької Церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві також транслюватимуться в ефірі національного всеукраїнського телемарафону на телебаченні та на YouTube каналі UA: Культура.

Початок о 07:30 24 квітня.

Живе ТБ УГКЦ також вестиме трансляцію.

Цього року, судячи з розкладу богослужінь УГКЦ, нічної Служби у церквах не буде у зв'язку із запровадженням воєнного стану в країні.

Українців закликають залишатися на Великдень удома та брати участь в  онлайн Літургіях - фото 91659

Богослужіння Православної Церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві можна буде переглянути в ефірі національного всеукраїнського телемарафону на телебаченні та на YouTube каналі UA: Культура.

Початок о 23:30 23 квітня

Великоднє богослужіння Православної Церкви України у Михайлівському Золотоверхому соборі у Києві триватиме з 23:30 23 квітня та орієнтовно до 03:00 – 03:30 24 квітня.

Онлайн-трансляцію богослужінь також можна буде переглянути:

на сторінці Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія у Facebook, який і очолить богослужіння;

на сторінці ПЦУ у Facebook;

на сторінці ПЦУ на платформі YouTube.