Created with Sketch.

Українська греко-католицька громада Сен-Жермен-ан-Ле отримала власну каплицю

03 лютого, 10:58

Відтепер громада має місце, де спільної молитви, підтримки та зміцнення єдності. Для користування українській парафії передано каплицю Сен-Луї, розташовану на території місцевого госпіталю. Вона стане новим духовним осередком для українців цього регіону.

Про це у Фейсбуці повідомило посольство України у Франції.

Урочисте Богослужіння очолив владика УГКЦ Ігор (Ранця), який у своєму слові привітав вірян з цією обʼєднавчою подією, і закликав всіх долучатися до збору коштів і ресурсів для передачі в Україну, щоб підтримати українців, які змушені протистояти холоду та мороку після руйнувань, спричинених російськими атаками на цивільну й енергетичну інфраструктуру.

На Літургії був присутній Посол України у Франції Вадим Омельченко, який привітав парафію та громаду з цією важливою обʼєднавчою подією й наголосив на необхідності гуртуватися та об’єднувати зусилля для подальшого посилення французької солідарності з Україною і збору допомоги для посилення ураженої енергетичної системи, українських міст та громад.

Українська сторона висловила глибоку вдячність меру міста Сен-Жермен-ан-Ле Арно Перікару та керівництву госпіталю за відкритість до потреб громади та надане приміщення.

Читайте також
Україна і світ У Дрездені відбувся З’їзд української християнської молоді
03 лютого, 14:01
Україна і світ Українці в Іспанії проведуть акцію протесту проти нищення Росією культурної спадщини
03 лютого, 11:35
Україна і світ УПЦ США: Російська агресія свідомо простягнула свою руку до серця духовної спадщини України
03 лютого, 11:33
Україна і світ Понад 700 молодих прочан УГКЦ у США молилися за Україну
03 лютого, 09:30