Created with Sketch.

Українські артисти представили нове та автентичне бачення легендарного «Щедрика»

13.01.2023, 17:30

Спільна музична робота артистів Саші Чемерова, Наталії Максименко та ансамблю «Сіверські клейноди» є ще одним автентичним та новим баченням легендарного «Щедрика».

Про це написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Телеграмі, оприлюднивши відеороботу “Щедрий Че”, передає Укрінформ.

"Культура та війна стоять пліч-о-пліч. «Щедрик» став символом і Різдвяного дива, і війни ще 100 років тому. Так само і сьогодні він є інструментом культурної дипломатії та боротьби українського народу за свою незалежність і самобутність. Ще одне автентичне та нове бачення легендарного «Щедрика» - чудова спільна робота артистів Саші Чемерова, Наталії Максименко, ансамблю «Сіверські клейноди» з Чернігівською ОВА, головою В’ячеславом Чаусом та Оксаною Тунік-Фриз", - зазначив міністр.

Ткаченко наголосив, що “культура є нашою душею, зброєю та сенсом, тож перемога за нами”.

Теги: #Щедрик
Читайте також
Культура У Львові стартує інклюзивний мистецький проект на тему Страстей Христових
Вчора, 13:23
Культура У Києво-Печерській лаврі розповіли, як готують до зими Успенський собор
13 січня, 09:50
Культура У Дубенському замку відбувся форум, присвячений Острозькій Біблії
13 січня, 16:05
Культура На території «Софії Київської» висадили дуб на честь королеви Франції Анни Ярославни
13 січня, 10:29