УКУ запрошує у передріздвяну духовну мандрівку онлайн і на різдвяну програму офлайн

23.12.2021, 10:00
Анонс
Центр Шептицького УКУ - фото 1
Центр Шептицького УКУ
Джерело фото: Руслан Студіо
Напередодні Різдва Український католицький університет презентує проєкт духовної мандрівки “Дорогою до себе”. А Деканат душпастирських справ УКУ запрошує 24 грудня на 16:00 в Центр Шептицького на різдвяну програму.

Щотижня команда УКУ готує короткі відео з цікавими доповідачами та важливими темами для рефлексій, щоби час очікування Різдва став для кожного з нас моментом для призадуми, усвідомлення й переосмислення.

"Віримо, що в цій передріздвяній метушні, ми духовне поставимо вище за матеріальне", — розповідають у пресслужбі УКУ.

Уже доступні три відео, у планах ще три ролики проєкту, про які буде анонсовано на сайті УКУ й у соцмережах.

“Таїнство любові”

Отець-редемпторист Сергій Гончаров (відомий як падре Серж) роздумує про те, чому Той, який має багатство всього світу, стає звичайною дитиною і обирає бути серед нас? “Шлях християнства — це шлях любові. І, те, що робить Бог, Він робить з любові. Людину творить з любові і для любові.Таїнство любові відбувається у Різдві”, — каже о. Сергій.

“Дарувати самого себе”

Студентка Філософсько-богословського факультету Оля Маркевич роздумує над цінністю дару: “У часі підготовки до Різдва маємо не забути про Того, завдяки кому ми святкуємо перемогу життя над смертю. Маємо пам’ятати про Христа, як неоціненний Дар, а не розчинятися в потоці гучних забав, додаткових вихідних та зимових декорацій”, — каже дівчина.

“Світло для світу”

Даниїл Чередниченко, студент Філософсько-богословського факультету УКУ роздумує над явищем світла крізь призму Різдва Христового: що є світлом? “Ви знаєте, що колись світло було дуже дорогим ресурсом та розкішшю, яку собі могли дозволити лише багаті люди? Подумайте, наскільки ми з вами привілейовані зараз, маючи стільки світла навколо, особливо у часі Різдва. Згадайте, Хто освітив цю темряву”.

"Різдво – це час, коли вся родина збирається докупи. Щоб відчути Різдво: з колядками, вертепом та добрими людьми поруч. Святкуймо Різдво разом, однією великою родиною – у Центрі Шептицького!", — запрошує Деканат душпастирських справ УКУ 24 грудня на 16:00.

У програмі:
🎇Сокиринський вертеп від Шкільного театру УКУ «На Симонових стовпах»
🎇 Хор «Стрітення»
🎇 Хор «Етерія»
🎇 Майстер-клас давніх коляд від музичної майстерні «Гурба»
🎇 Оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа
🎇 Узвар з пампухами

Прихопіть з собою сертифікат вакцинації та гарний настрій!

УКУ запрошує у передріздвяну духовну мандрівку онлайн і на різдвяну програму офлайн - фото 84469