Created with Sketch.

УПЦ КП матиме новий монастир

14.05.2013, 10:08

Синод єпископів УПЦ КП, який відбувся 13 травня у Києві, ухвалив заснувати новий чоловічий монастир.

Синод єпископів УПЦ КП, який відбувся 13 травня у Києві, ухвалив заснувати новий чоловічий монастир.

Про це повідомляє офіційний сайт Київського Патріархату.

Новий Спасо-Преображенський монастир УПЦ КП постане у Дніпропетровській єпархії, за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Молодогвардійська, 24.

Українська Православна Церква Київського Патріархату, нагадаємо, за даними міністерства культури станом на початок 2013 мала 59 монастирів, у яких несли послух 181 ченців і черниць.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28