У день вшанування преподобного Федора, князя Острозького, 24 серпня, відбувся молебень у студентському храмі, названому ім'ям святого з Рівненщини.
Богослужіння очолив архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон (Процик), повідомляє сайт ОГО.
Згодом у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького Національного університету "Острозька академія" владика Іларіон провів молебень за Україну.
Довідка: Острозький Федір Данилович (1360-1446) — князь, луцький воєвода, один із наймогутніших тогочасних магнатів Великого Литовського князівства. Володів містами Острог та Корець. Певний час був намісником Луцька, володарем Дубна та Володимира-Волинського. На чолі волинських полків у 1410 році Федір Острозький брав участь у історичній битві під Грюнвальдом, у якій об'єднаними силами поляків, литовців та українців були розбиті німецькі лицарі Тевтонського ордену, зупинено їх подальше просування на слов'янські землі. Згодом - монах Феодосій у Києво-Печерській лаврі. Жив там у Дальній Феодосієвій печері. Кажуть, що з печери, де жив князь, завжди струменіло світло, хоч не було там ніякого джерела освітлення... Похований у Києво-Печерській лаврі. Наприкінці XVI — на початку XVII ст. його було канонізовано - над гробом ченця Феодосія почали відбуватись чудеса, і коли гробницю дослідили, виявилось, що тіло у ній - нетлінне. У 1638 році Афанасій Кальнофійський свідчив, що «преподобный Феодор открыто почивает в Феодосиевой пещере в целом теле». У 1907 році з ініціативи священика Богоявленського собору Острога о.Федора Тучемського з Києво-Печерської лаври в собор була перенесена рака (труна), у якій були ікона із зображенням Святого Федора в ріст і частинка його мощей, що знаходяться в соборі донині.
Експертна рада проекту "ТОП-20: видатні рівняни", який реалізували до 70-річчя Рівненської обласні Видавничий дім "ОГО" і телеканал "Рівне 1" спільно з Національним університетом "Острозька академія", включила князя Федора Острозького до переліку 20 найвидатніших рівнян усіх часів. Постать і часи князя Федора Острозького змальовано в історичному романі рівненського письменника Євгена Шморгуна «Сніги непочаті».