Created with Sketch.

УПЦ (МП) нагородила голову КМДА орденом

29.04.2013, 10:28

Митрополит Київський і всієї України Володимир за заслуги перед Українською Православною Церквою (Московського Патріархату) 28 квітня нагородив голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеня.

Митрополит Київський і всієї України Володимир за заслуги перед Українською Православною Церквою (Московського Патріархату) 28 квітня нагородив голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеня.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП).

Нагородження відбулося у резиденції Предстоятеля УПЦ (МП) - Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28