Created with Sketch.

УПЦ (МП) відкриє ще один жіночий монастир, - рішення Синоду

25.04.2013, 16:59

У Києво-Печерській лаврі під головуванням Митрополита Володимира пройшов Священний Синод.

У Києво-Печерській лаврі під головуванням Митрополита Володимира пройшов Священний Синод УПЦ (МП).

На ньому єпископи ухвалили відкрити у Луганську жіночий монастир святої царственної страстотерпиці великої княжни Ольги.

З відповідною пропозицією перед учасниками синоду із рапортом виступив архиєпископ Луганський і Алчевський Митрофан (Юрчук).

За повідомленням офіційного сайту УПЦ (МП), Священний Синод також ухвалив підготувати Звернення до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян Української Православної Церкви з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі та направити запрошення на святкування ювілею Патріарху РПЦ Кирилу.

Окрім того, єпископи УПЦ (МП) здійснили низку кадрових призначень намісників та настоятельок монастирів та канонізували місцевовшанованих святих у Кіровоградській та Житомирській єпархіях УПЦ (МП).

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28