Created with Sketch.

УПЦ (МП), як і Москва, розірвала євхаристійні стосунки зі Вселенським Патріархатом

13.11.2018, 17:55

Синод УПЦ (МП), який сьогодні, 13 листопада, відбувся у Києві, розірвав єхаристійне спілкування з Константинополем та заборонив мирянам приймати Таїнства, які уділяють священнослужителі Вселенського Патріархату.

Синод УПЦ (МП), який сьогодні, 13 листопада, відбувся у Києві, розірвав єхаристійне спілкування з Константинополем та заборонив мирянам приймати Таїнства, які уділяють священнослужителі Вселенського Патріархату.

Про це йдеться у Журналі Синоду.

«Зважаючи на деструктивну діяльність та грубе порушення канонічних правил Константинопольським Патріархатом, клірикам Української Православної Церкви призупинити євхаристійне спілкування зі священнослужителями Константинопольського Патріархату, а мирянам —участь у Таїнствах, що звершуються у храмах Константинопольського Патріархату», - йдеться у документі.

Нагадаємо, схоже рішення про розрив євхаристійного спілкування зі Вселенським Патріархатом майже місяць тому, 15 жовтня, прийняла у Мінську РПЦ.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28